Programm

Infusion Tallinn – Tribal fusion kõhutantsu Festival esitleb: Illan (FR) ja Lamia (IT). Nädalavahetus kursuste, showde ja muu huvitavaga!

Reede 20.03

kursused toimuvad: FreeFlow Stuudio, Teatri Väljak 3, V korrus, Tallinn

17.00-19.00
Lisakursus: Illan „Masculine/Feminine“ (NB!! Kursus ei sisaldu kõikide kursuste passis!!)

Kaks vastandlikku sõna, millel on siiski palju ühist. Tantsimine, mis on paljude jaoks naiselik tegevus, võib saavutada tasakaalu meie sisemise energiaga. Kuidas muutub meie keha ja liikumine ning energia, kui me lisame sellele kas naiseliku või meheliku energia?

Hind 32EUR

20.00 Opening Party
Rohkem infot peatselt tulekul

Laupäev 21.03

Kõik kursused toimuvad: MyFitness Solaris, Estonia pst 9, Tallinn

9.00-11.00
VÄLJA MÜÜDUD! Lamia – Shaping the Body: Conditioning for Bellydancers (Harjutused spetsiaalselt kõhutantsijatele) (2h)
Tase: Kõik tasemed

Lamia lemmik kursus mõnusaks trenniks! Treeningsessioon mis on disainitud spetsiaalselt pingete vabastamiseks kehas ning tugevuse, tasakaalu, vastupidavuse, painduvuse ja elegantsi täiustamiseks. Kursusel kasutakse mitmeid venitus ja keha tasakaalu tugevdusharjutusi, mis on ettevalmistuseks liikumiseks. Lõppeb kursus aga shimmy drilliga vastupidavuse treeninguks. Kombineerides oma jooga ja tantsukogemust, on Lamia kujundanud need harjutused, et näidata harjutamise kiiret mõju. Avasta oma teadlikkus lihastest ja ole valmis higistama!

11.30-13.30
VÄLJA MÜÜDUD! Illan – Let’s Dance! Choreography. (Tantsime! Koreograafia) (2h)
Tase: kõik tasemed

Hoogne ja väga energiline koreograafia Illan`ilt!

Lõuna
Maitsev vegan lõuna koos salati ja koogilõiguga. 6EUR

14.30-16.30
VÄLJA MÜÜDUD! Lamia – Shimmies, Vibrations, Flutters & co. (Värinad, vibratsioonid ja flutter) (2h)
Tase: kesktase

Kui palju vibratsioone või värinaid ehk shimmisid me suudame oma kehaga luua? Kursusel õpime detailset tehnikat värinate, 3/4 shimmi jaoks, kehavibratsioonideks ja Lamia disainitud harjutusi flutteri jaoks. Leiame veel ootamatuid värinaid ja vibratsioone läbi lõbusa trummisoolo koreograafia!

20.00
Infusion Tallinn Show 10/15EUR

Pühapäev 22.03

Kõik kursused toimuvad MyFitness Solaris, Estonia pst 9, Tallinn

10.00-12.00
VÄLJA MÜÜDUD! Illan – Self control. Paths and Space. (Enesekontroll. Teed ja ruum) (2h)
Tase: Kõik tasemed

Kui me otsime uut liigutust, siis me peame olema teadlikud tema kujust, tema teekonnast ruumis, tema impulsist… Me peame õppima seda paremini kontrollima. Sinu tants võtab kuju teises dimensioonis.

12.30-14.30
VÄLJA MÜÜDUD! Lamia – Indian Infused Bellydance: Original Choreography from Classical to Modern. „Fanfare du Rajasthann“ (India fusion: Koreograafia loole „Fanfare du Rajasthann“) (2h)
Tase: Kesktase

Lamia on võtnud inspiratsiooni oma Bharatanattyami (India klassikaline tants) tantsu õpingutest, ja loonud India tantsu ja kõhutantsu sulami.

16.00 Õhtusöök @ Manna La Roosa 16EUR
Naudi meeldivat seltskonda ja maitsvat toitu selles lahedas restoranis!